Про продукт

Втрата зв'язку

Датчик руху

Глушіння

Відключення

Запалювання

Без охорони
Поставити
Під охороною
Зняти

1.Поставте під охорону

Тут зображено ваш автомобіль. Також зверніть увагу на індикатори, що показують зв’язок із сервером та визначають статус автомобіля. Під зображенням автомобіля знаходиться смужка блокування. Проведіть по ній пальцем, щоб активувати режим «Під охороною».

2. Повідомлення

Натисніть на будь-який з 5 значків щоб побачити як додаток реагує на дії з машиною

I-SEE Маяк

I-SEE маяк – це спеціальний прилад, основним завданням якого є повернення (чи збільшення шансів на повернення) викраденого автомобілю.

I-SEE Трекер

I-SEE трекер - це спеціальний прилад, розроблений з метою попередження та уникнення неприємних ситуацій із вашим авто. Завдяки йому ви завжди зможете дізнатися, що відбувається з автомобілем в реальному часі.

Втрата зв'язку

Трекер повідомить, якщо хтось захоче зняти захист або блокуватиме сигнал.

Датчик руху

Трекер сповістить, якщо відбудеться спроба евакуації, зняття колеса, вібрація від удару або ж якщо авто почне рух.

Глушіння

Трекер дасть сигнал при спробі заглушити сигнал і заблокувати датчик.

Відключення

Якщо трекер фізично висмикнули з гнізда, або перепідключили до іншого джерела живлення - сервер генерує голосовий дзвінок на телефон автовласника, і попереджає.

Запалювання

Трекер сповістить про увімкнення запалювання авто.

Застосунок

Мобільний додаток I-see

I-SEE трекер підтримує постійний зв’язок із сервером та оперативно реагує, якщо вашому автомобілю загрожує небезпека – його штовхають, підіймають, нахиляють, відбувається увімкнення запалювання, розпочинається рух, активуються пристрої блокування сигналу, тощо.

Детальніше

Пристрої

Двостороння сигналізація I-SEE трекер + маяк

Ми пропонуємо вам попередити спробу викрадення чи будь-якого несанкціонованого доступу до вашого автомобілю за допомоги наших основних продуктів - I-SEE трекера та I-SEE маяка. Ми радимо використовувати одразу два пристрої, задля забезпечення максимально високого рівня захисту вашого автомобіля, проте ви можете використовувати пристрої і окремо один від одного.

Детальніше