Про продукт

Втрата зв'язку

Датчик руху

Глушіння

Відключення

Запалювання

Без охорони
Поставити
Під охороною
Зняти

1.Поставте під охорону

Тут зображено ваш автомобіль. Також зверніть увагу на індикатори, що показують зв’язок із сервером та визначають статус автомобіля. Під зображенням автомобіля знаходиться смужка блокування. Проведіть по ній пальцем, щоб активувати режим «Під охороною».

2. Повідомлення

Натисніть на будь-який з 5 значків щоб побачити як додаток реагує на дії з машиною

I-SEE Маяк

I-SEE маяк – це спеціальний прилад, основним завданням якого є повернення (чи збільшення шансів на повернення) викраденого автомобілю.

I-SEE Трекер

I-SEE трекер - це спеціальний прилад, розроблений з метою попередження та уникнення неприємних ситуацій із вашим авто. Завдяки йому ви завжди зможете дізнатися, що відбувається з автомобілем в реальному часі.

Втрата зв'язку

При відсутності зв'язку з автомобілем протягом 2 хвилин

Датчик руху

При початку несанкціонованого руху на ваш мобільний телефон надійде голосовий дзвінок із повідомленням про небезпеку

Глушіння

Якщо заглушити будь-яку іншу сигналізацію, вона нічого вже не передасть нікому. У випадку з I-See, якщо поруч спрацює глушилка, сервер генерує голосовий дзвінок на телефон автовласника, і попереджає.

Відключення

Якщо трекер фізично висмикнули з гнізда, або перепідключили до іншого джерела живлення - сервер генерує голосовий дзвінок на телефон автовласника, і попереджає.

Запалювання

При повороті ключа запалювання і спробі завести двигун автомобіля

Застосунок

Мобільний додаток I-see

I-SEE трекер підтримує постійний зв’язок із сервером та оперативно реагує, якщо вашому автомобілю загрожує небезпека – його штовхають, підіймають, нахиляють, відбувається увімкнення запалювання, розпочинається рух, активуються пристрої блокування сигналу, тощо.

Детальніше

Пристрої

Двостороння сигналізація I-SEE трекер + маяк

Ми пропонуємо вам попередити спробу викрадення чи будь-якого несанкціонованого доступу до вашого автомобілю за допомоги наших основних продуктів - I-SEE трекера та I-SEE маяка. Ми радимо використовувати одразу два пристрої, задля забезпечення максимально високого рівня захисту вашого автомобіля, проте ви можете використовувати пристрої і окремо один від одного.

Детальніше