FAQ

Як я дізнаюся, що автомобіль викрали?
У разі викрадення автомобіля Ви відразу ж отримаєте дзвінок і SMS-повідомлення на свій телефон. Також Ви можете налаштувати отримання тривожних повідомлень на додаткові номери - родичів або друзів.
На які мобільні пристрої можна встановити додаток?
Додаток встановлюється на будь-які смартфони та планшети на базі iOS і Android. Для iOS підтримуються моделі від iPhone 5 і операційної системи версії 8 і новіше. Для Android - операційна система версії 4.4.2 і новіше.
Де я можу встановити систему?
Кожен власник автомобіля може встановити обладнання самостійно, без використання додаткових інструментів. Установка устаткування займає не більше 2 хвилин, після чого Вам потрібно просто активувати свій обліковий запис в мобільному додатку.
Як придбати систему?
Придбати обладнання Ви можете або на нашому сайті з доставкою в Ваше місто, або у партнерів. При придбанні пристроїв Ви гарантовано отримаєте перший місяць обслуговування в подарунок.
Чи підійде система до мого автомобіля?
Устаткування системи I-SEE ділиться на 2 типу - електронний повідець і маяк. Електронний поводок вставляється в діагностичний OBD-роз'єм, який присутній на всіх імпортних автомобілях, починаючи з 2000 року випуску. Маяк є повністю автономним пристроєм і може бути захований в будь-якому місці Вашого транспортного засобу - незалежно від віку і вартості.