Як встановити систему I-SEE і де краще розмістити маяк

22.01.24

Велика перевага I-SEE трекера – це те, що його дуже легко встановити та користуватися. В сьогоднішній статті ми розберемося як його інсталювати власноруч, куди його сховати та як поділитися доступом gsm автосигналізація з близькими.

Алгоритм встановлення системи I-SEE у ваше авто

Системи безпеки для автомобіля від I-SEE не потребують залучення механіків, адже ви можете встановити їх власними руками за 10 хв.

Слідуйте цим крокам:

 1. Встановіть gps датчик в авто в розʼєм OBD-II (він є в усіх автомобілях з 2003 року і знаходиться біля кермової колонки). Якщо раптом цей розʼєм відсутній, можливо купити адаптер і під’єднати його таким чином.
 2. Сигналізація комплектується подовжувачем, щоб зручніше його підключати.
 3. Далі зафіксуйте пристрій нерухомо.
 4. Наступний крок – встановити мобільних застосунок. Як це зробити – читайте далі.

Встановіть додаток I-SEE

Встановлення додатка для gps маяка bluetooth досить просте.

 1. Завантажте безкоштовний мобільних застосунок I-SEE security (з App Store або з Google Play Market).
 2. Пройдіть процес реєстрації, логіном вкажіть свій номер телефону та придумайте надійний пароль. Вам надійде смс-повідомлення з кодом активації, який необхідно ввести у відповідне поле.
 3. Далі необхідно внести свої дані (імʼя, електронну адресу, назву автомобіля, номер трекера) та створити в застосунку свій автомобіль (код активації знаходиться в коробці).
 4. Щоб активувати маяк, потрібно один раз натиснути на кнопку.

В інтерфейсі застосунку ви знайдете пункти про стан свого авто, події за кожен окремий день (позиція, зміна режимів, тривоги тощо), карта пересувань, доступні користувачі з ким ви поділилися застосунком.

Потрібно вручну налаштувати всі датчики в мобільному застосунку. Детальна інструкція тут.

Де найкраще розмістити I-SEE трекер та маяк в машині

Вище ми писали про спосіб підʼєднання трекера в автомобілі через розʼєм OBD-II, тому це й буде його постійна локація.

А от маяк бажано заховати в безпечне місце. Не варто залишати його на відкритих поверхнях або в бардачку, адже при спробі крадіжки його буде легко виявити та позбутися, а це зменшить шанси знайти авто. Найкраще встановити маяк малюнком догори, щоб GPS антена краще працювала. Також не варто встановлювати джпс маячок i see під дах і загалом впритул до металу, адже це ускладнює сигнал супутника.

Поділіться доступом за слідкуванням за авто сімʼї чи друзям

Доступом до GPS сигналізації для авто можна поділитися з близькими. Їдете відпочивати, у відрядження чи у справах, а авто залишаєте на стоянці – встановіть застосунок іншим користувачам на мобільний, зареєструйте облікові записи і поділіться вашим авто. Таким чином ви дозволите контролювати ваш автомобіль в реальному часі з будь-якої точки планети де є мережа.

Поділитися доступом ви можете з будь-якою кількістю користувачів без доплат.

То чому варто обирати систему I-SEE

 • I-SEE – українська компанія, яка забезпечує повний цикл від виробництва до технічної підтримки лише за допомогою українських інженерів.
 • Gps трекер с сигналізацією для авто не лише повідомить вас про спроби викрадення, вандалізму, а і якщо хтось захоче заглушити чи евакуювати ваш автомобіль.
 • Систему I-SEE легко встановити та користуватися.
 • Компанія пропонує доступні ціни та високий захист автомобіля.
 • Ні датчик, ні маячок не відслідковуються, не глушаться і даватимуть сигнал у випадку крадіжки чи евакуації авто.
 • Служба підтримки компанії допоможе з будь-якими питаннями та труднощами.
 • У разі небезпеки на ваш телефон надійде дзвінок, а в застосунок сповіщення, що дозволить швидко зреагувати.

GSM автосигналізація — незамінний пристрій, який допомагає запобігти фінансовим втратам через можливе пошкодження автомобіля, забезпечує своєчасне повідомлення поліції та допомагає відшукати викрадений транспорт. Ваш автомобіль буде належним чином захищений, що знижує ризик стресу та безсонних ночей, навіть якщо ви залишите його у незнайомому місці. Автомобільні пристрої безпеки від I-SEE вже довели свою ефективність відгуками наших користувачів.

Ви можете замовити трекер і маячок в нашому онлайн-магазині та отримати перший місяць користування абсолютно безкоштовно.

Залишилися питання?

Залиште їх у віконечку