Мешканці столиці обирають продукти I-SEE security

19.02.20

Життя в столиці має безліч переваг, проте не можна забувати і про мінуси перебування у великому місті. Одним з таких є безпека вашого автомобіля. Мала кількість та зависока вартість підземних паркінгів, відсутність паркувальних місць з охороною у спальних районах та постійно зростаюча кількість автомобілів призводить до процвітання бізнесу з викрадення автівок, на якому більшість достатньо успішно заробляють. 

Якщо ще 5 років тому вирішення цієї проблеми потребувало багато зусиль, то зараз, із появою на ринку інноваційних технологій, жителі столиці все частіше стали обирати продукти компанії I-SEE security та можуть дозволити собі спати спокійно. 

Ми пропонуємо своїм користувачам комплект по доступній ціні, який складається з I-SEE трекера та I-SEE маяка – двох пристроїв, покликаних полегшити вам життя та та убезпечити ваш автомобіль. 

I-SEE трекер реагує на цілу низку тривожних сигналів (вібрацію, удар по автомобілю, нахил (з метою зняття колеса), увімкнення запалювання, початок руху, спробу евакуювати машину, спробу вимкнути чи викинути трекер, увімкнення глушилок чи інших систем блокування сигналу, під’єднання до іншої мережі) та оперативно повідомляє вас про них. 

I-SEE маяк, у свою чергу, показує місцезнаходження автомобіля на мапі (у момент запланованого виходу на зв’язок із маяком, а також під час активації режимів тривоги чи погоні) та не сканується спеціальними пристроями, які зазвичай використовують зловмисники.

Продукти I-SEE security активно використовуються як приватними власниками, так і великими корпораціями, де важливо контролювати, наприклад, пересування товару.   

Пропонуємо вам більш детально ознайомитися з нашими продуктами та стати членом нашої великої та надійної I-SEE родини.

Залишилися питання?

Залиште їх у віконечку