Навіщо потрібна автомобільна сигналізація

05.02.20

Статистика викрадення автомобілів в Україні невтішна, і, на превеликий жаль, зростає щороку. 25% автомобілів викрадають в столиці нашої країни. Що ж можна зробити для власної безпеки і як не поповнити сумну статистику?

Існує думка, що серед викрадачів авто найбільшим попитом користуються дорогі автомобілі. Проте, як показує практика, так само часто викрадають автомобілі середнього та економ-класу. Залишати свою машину під вікнами з кожним роком стає все більш небезпечно, та через брак паркувальних місць з охороною та підземних паркінгів, у власників авто просто не залишається іншого вибору. І тут кожен день перетворюється на випробовування нервової системи – чи не вкрадуть мою автівку саме сьогодні?

Вирішити це питання можна кількома шляхами, один з яких – придбання та встановлення GSM-сигналізації. Ми пропонуємо вам інноваційний продукт українського виробництва під назвою I-SEE security.   

Автосигналізація I-See проводить постійний моніторинг автомобіля через М2М зв’язок.  Дані про те, що відбувається із вашою автівкою, передаються на загальний сервер, а звідти, у разі наявності тривожних сигналів, генерується та  відправляється голосове повідомлення на телефон власника. Все це відбувається в лічені секунди, тож у вас є змога попередити та завадити викраденню чи ушкодженню вашого автомобіля. 

Про увімкнення запалювання, несанкціонований доступ, чи спробу вивезення автомобіля на евакуаторі також надходить повідомлення на телефон власника. Якщо машину все ж таки вдалося викрасти, ви можете скористатися функцією онлайн-трекінгу. 

Переглянути інформацію про автомобіль можна з будь-якого куточка світу, де є доступ до мережі інтернет. Також ви можете отримати інформацію за обраний вами проміжок часу. 

Повний I-SEE комплект складається з компактних трекера та маяка. Пристрої доступні вже з активованою SIM-картою, а керувати ними можна за допомогою простого мобільного застосунку, доступного  для Android та iOS.

Залишилися питання?

Залиште їх у віконечку