Як знайти викрадений автомобіль

12.02.20

У попередній статті ми вже розповідали вам, що потрібно робити, щоб ваш автомобіль не викрали. Проте який порядок дій, якщо найгірше вже відбулося? Головне, це не панікувати, адже у будь-якої проблеми є вирішення. 

Якщо у вашому автомобілі не було встановлено GPS-маяка, розпочніть із заяви про викрадення у поліції, а згодом вирушайте на дослідження території недалеко від місця, де викрали автомобіль. Звертайте увагу на тихі вулички, гаражні кооперативи, та інші місця, які не привертають значної уваги. Як правило, викрадачі дуже часто переховують машини допоки їх не припиняють шукати. 

Якщо ж ви читаєте цю статтю задля ознайомлення із проблемою, вам надзвичайно пощастило. Тут ми поговоримо про I-SEE маяк – пристрій, який допоможе зберегти вашу нервову систему та повернути улюблений автомобіль.

Основна ідея I-SEE маяка полягає в тому, щоб передавати власнику авто координати, поки він шукає викрадений автомобіль. Він дуже простий у використанні, достатньо просто увімкнути  його та сховати в автомобілі (GPS-приймачем догори), потім завантажити застосунок і активувати маяк у ньому. Цих дій буде достатньо, допоки автомобіль не викрадуть.

Зазвичай пристрій знаходиться у сплячому режимі та один раз на добу відправляє на головний сервер свої приблизні координати, які вираховуються по стільниковим вежам. Якщо автомобіль викрадають, а ви активуєте режим «Переслідування», передача координат відбуватиметься в режимі реального часу. Ви можете самостійно задавати інтервал часу, в який будуть надходити дані, або постійний режим онлайн (не радимо робити цього без особливої необхідності, оскільки постійна передача даних може висадити батарею). 

У звичному режимі використання заряду батареї вистачає приблизно на рік. 

I-SEE маяк працює усюди, де є зв’язок. Тож шанси знайти автомобіль, якщо ви швидко відреагували, надзвичайно великі. Як показує практика, зловмисники не замислюються над тим, щоб переховувати автомобілі у місцях, де відсутній зв’язок, тож автомобілі із маяками швидко знаходять. 

Залишилися питання?

Залиште їх у віконечку