Що робити якщо ваше авто викрали, але воно оснащене системою I-SEE

22.01.24

Від певних речей в житті, на жаль, ми не можемо бути застраховані. Проте, в нашій зоні контролю подбати про те, щоб максимально убезпечити себе та свій транспорт. Якщо ви вже купили джпс маячок та трекер від i see – пошук викраденого авто буде значно легшим і матиме багато шансів на його повернення. Розгляньмо послідовні кроки, що робити якщо ваше авто викрали, але у вас встановлений I-SEE трекер?

Перевірте двічі

Можливо ви забули місце паркування або ваш партнер припаркувався не там. В цьому випадку ви можете скористатися gps трекером для авто і знайти його швидко. Якщо ж ви впевнені, що крадіжка відбулася, викликайте поліцію.

Телефонуємо в поліцію

Якщо ви переконані, що автомобіль викрали, негайно повідомте про це місцеві правоохоронні органи. При контакті з поліцією надайте всю необхідну інформацію про автомобіль, а саме марку, модель, рік випуску, номерний знак, колір, а також особливі зовнішні ознаки, якщо вони є. Обовʼязково зазначте час та місце, де ви останній раз бачили автомобіль й попередьте про те, що у вас встановлена система нагляду та моніторингу, тому ви можете допомогти в пошуках.

Телефонуємо в страхову

Негайно зателефонуйте у свою страхову компанію, щоб сповістити про викрадення автомобіля. Повідомте про це якомога швидше одразу після дзвінка в поліцію. Підготуйте номер поліса страхування та дізнайтеся які документи вам необхідно підготувати.

Переведіть маяк I-SEE в режим тривоги

Зайдіть в додаток і переведіть маячок в режим тривоги. В цьому режимі сигналізація для авто виходить на звʼязок і показує місцезнаходження кожні 10 хв. Також ви зможете активувати режим погоні й маяк показуватиме локацію авто в реальному часі. I-SEE сигналізація визначає своє місцеположення по супутниках  GPS або за базовими станціями мобільного оператора LBS. Якщо не тягне GPS, локацію передаватиме LBS. Обов’язково поділіться цією інформацією з поліцією.

Спілкуйтесь зі своїми знайомими та поширте новину соціальними мережами

Чим більше людей дізнаються про те, що автомобіль вкрали – тим більше шансів, що хтось його побачить. Телефонуйте друзям, запитуйте сусідів та розповідайте про це в соцмережах.

Зберігайте спокій і співпрацюйте з поліцією

Викрадення автомобіля – великий стрес, але вам необхідно зберігати спокій та співпрацювати з правоохоронними органами. З маячком від I-SEE шанси знайти автомобіль швидко досить високі.

Повертаємо своє авто додому

Завдяки gps трекеру та маячку з сигналізацією для авто знайти викрадений транспорт і відстежувати його локацію дійсно можливо. Ви можете встановлювати маячок I-SEE не лише на власну машину, а й на транспорт, які перевозить цінний товар чи навіть екскурсійний автобус. Використовуючи функціонал трекера та співпрацюючи з поліцією у вас є багато шансів повернути додому свій автомобіль.

Продукти спостереження за автомобілем від I-SEE, як от трекінгова система чи маячок допомагають моніторити не лише місцезнаходження автомобіля, а і його стан справності чи, скажімо, затори на дорозі.

Продукти I-SEE – здобуток українського виробника

Саме компанія I-SEE на 100% українська, адже механізми виготовляються в Україні, інженери, магазин, служба підтримки також вітчизняні. Й встановлюючи застосунок та купуючи gps трекер чи маяк, ви можете бути впевнені, що гроші залишатимуться в Україні та працюватимуть на нашу економіку.

Чому варто встановити собі продукти I-SEE

  1. Широкий функціонал, який дозволяє контролювати стан, локацію свого авто і навіть затори та швидкісний режим на дорозі.
  2. GPS маяк Bluetooth не піддається дистанційному злому, не глушиться та допомагає знайти авто у випадку крадіжки.
  3. Український якісний продукт за доступними цінами.
  4. Дозволяє знайти авто на парковці, а також поділитися доступом до застосунку з сімʼєю чи близькими.

Якщо ви не знаєте, який пристрій обрати, як користуватися мобільним застосунком і взагалі вперше чуєте про продукт – завітайте на наш сайт, щоб познайомитися ближче https://isee.ua/ або телефонуйте за номером +380 67 808 40 80, щоб проконсультуватися з менеджерами. При купівлі системи захисту I-SEE, ви отримуєте перший місяць користування застосунком у подарунок.

Залишилися питання?

Залиште їх у віконечку