Як запобігти викраданню номерів за допомогою I-SEE

07.12.23

Будь-яка крадіжка – це неприємно та завжди “невчасно”, проте чи існують способи запобігання та захисту вашого автомобіля від шахраїв? GPS трекер для авто – один з простих, але ефективних шляхів, щоб це зробити. Сьогодні ми поговоримо про крадіжку автомобільних номерів, ваші дії та як саме система I-SEE сигналізації допоможе вам попередити крадіжку або знайти вкрадене швидко.

Що робити, якщо автомобільний знак викрали?

Автомобільні знаки, часто вважаються звичайними елементами автомобілів, проте вони є необхідними для ідентифікації транспортних засобів та забезпечення безпеки на дорозі. На жаль, номерні знаки також крадуть і це може стати серйозною проблемою для власника автомобіля.

Що робити, якщо ви помітили крадіжку автомобільного знака?

 1. Повідомте поліцію
  Зверніться до найближчого відділку поліції або зателефонуйте 102, щоб повідомити про факт крадіжки. Поліція створить офіційну заяву про викрадення та зможе розпочати пошуки.
 2. Зверніться до страхової компанії
  Якщо ваш автомобіль застрахований (дуже радимо цим зайнятися, якщо досі ні), – зверніться до вашої страхової компанії та повідомте їх про факт викрадення номерного знака. В деяких страхових компаніях викрадення номерного знака включається в страховий поліс й ви зможете отримати відшкодування коштів.
 3. Замініть номерний знак
  Далі зверніться до Державтоінспекції для оформлення заяви на видачу нового номерного знака. Ваш старий номер видалять із системи й видадуть новий знак. Памʼятайте, що разом зі знаком вам доведеться змінювати техпаспорт.
 4. Встановіть знак
  Встановіть свій знак на автомобіль та додатково зафіксуйте його спеціальними кріпленнями, які ускладнять вандалам крадіжку.

Ці кроки важливо зробити, якщо ви не маєте встановленого I-SEE gps трекера у своєму авто. Як діяти у випадку крадіжки з трекером ми опишемо в третьому розділі цієї статті.

Хто і навіщо викрадає номерні знаки авто

Причин для такого злочину може бути декілька. Наприклад:

 • Злочинці, щоб замаскувати свій злочин. Вкрадений номер чіпляється на автомобіль злочинців, щоб поліція не могла легко виявити їх під час скоєння правопорушення. Саме тому дуже важливо звернутися одразу в поліцію, коли виявили факт крадіжки. Також номерні знаки можуть красти для подальшої їх підробки та використання на інших автомобілях для скоєння крадіжок, вандалізму та уникнення оплати штрафів тощо.
 • Колекціонери “трофеїв”. Є люди, які збирають трофеї своїх злочинів, тому можуть викрадати автомобільні номери задля власного задоволення.
 • Шантажисти. Викрадають номери і для того, щоб вимагати з вас кошти за їх повернення.
 • Хулігани.Просто заради гри та задоволення викрадають номери й можуть викинути їх в найближчий смітник, тому при зникненні номера спробуйте пошукати його в радіусі 100-150 м біля авто.

Як система I-SEE допоможе запобігти викраденню номерного знаку

Трекер для авто від I-SEE – це пристрій для системи безпеки автомобіля, який допомагає контролювати його локацію й повідомляє про будь-які зміни за допомогою мобільного застосунку та телефонного дзвінка. Пристрій створила українська компанія для вашого спокою та безпеки.

GPS сигналізація для авто дійсно може запобігти викраденню номерного знака за допомогою свого функціонала:

 1. Встановивши трекер в авто, а додаток на свій мобільний, система I-SEE надсилатиме сповіщення про будь-які маніпуляції з вашим авто:
  • зникнення звʼязку;
  • ввімкнення запалювання;
  • нахил авто;
  • спробу глушіння;
  • поштовх;
  • початок руху;
  • евакуацію.
 2. Якщо хтось захоче зняти номерний знак, трекер відчує поштовх і зможе передати вам сигнал та телефонний дзвінок.
 3. У вас буде шанс швидко вийти на вулицю та попередити крадіжку, або ж зателефонувати в поліцію.

Також, ви можете самостійно встановити GPS трекер та налаштувати необхідну частоту моніторингу автомобіля. До ваших послуг від виробника також жпс маячок i see, який допоможе знайти ваше авто у випадку його викрадення й передаватиме його локацію.

Як бачимо, захистити автомобіль не лише від крадіжки номерних знаків, а й загалом від будь-яких спроб пошкодити чи завести авто, можна в різних варіантах. Ви можете замовити систему захисту на нашому сайті https://isee.ua/shop/.

З будь-якими питаннями чи пропозиціями звертайтеся за номером телефону +380 67 808 40 80 (Telegram, Viber), або ж завітайте в наші партнерські магазини https://isee.ua/wheretobuy/.

Залишилися питання?

Залиште їх у віконечку